48450. Axel Bentzen (1893-1952): Udsigt gennem vindue

Olie på lærred, 37 x 51 cm. Usign.

Varenr. 48450

25 Oktober 2017 20:03

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

23750800 DKK2017-10-25 19:51
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms