48450. Axel Bentzen (1893-1952): Udsigt gennem vindue

Olie på lærred, 37 x 51 cm. Usign.

Varenr 48450

25 Oktober 2017 20:03

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 800 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

23750800 DKK2017-10-25 19:51
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms