48343. Stort facetslebet vægspejl med tilhørende konsol (2)

Ramme og konsol udskåret og forgyldt. Spejl med topdekoration i form af bladværk, rocailler og engel. Konsol med hvid marmortop. H: 267 cm

Varenr. 48343

25 Oktober 2017 20:09

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 3.000 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

ELVAGTEN3.000 DKK2017-10-25 20:07
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms