48343. Stort facetslebet vægspejl med tilhørende konsol (2)

Ramme og konsol udskåret og forgyldt. Spejl med topdekoration i form af bladværk, rocailler og engel. Konsol med hvid marmortop. H: 267 cm

Varenr 48343

25 Oktober 2017 20:09

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 3.000 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

ELVAGTEN3.000 DKK2017-10-25 20:07
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms