48757. Forgyldt sofa, rokokoform

To personers sofa i rokokoform, forgyldt udskåret stel, cabriole ben. Flet i ryg. Polstret ryg og sæde med broderet betræk.
Længde 134, sædehøjde 41 cm

Varenr. 48757

25 Oktober 2017 20:09

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 1.200 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

223701.200 DKK2017-10-22 21:11
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms