48757. Forgyldt sofa, rokokoform

To personers sofa i rokokoform, forgyldt udskåret stel, cabriole ben. Flet i ryg. Polstret ryg og sæde med broderet betræk.
Længde 134, sædehøjde 41 cm

Varenr 48757

25 Oktober 2017 20:09

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.200 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

223701.200 DKK2017-10-22 21:11
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms