48765. Piedestal, forgyldt

Udskåret og forgyldt stel, fødder som dyrepoter, plader af gråbroget marmor. 26 x 26 cm, højde 70cm

Varenr. 48765

25 Oktober 2017 20:10

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms