48804. Almue tobaksskab 18 årh.

Profileret top, front med dør bag hvilken rum, skuffe forneden, grøn og rød bemalet, dateret 1837 på døren, nøgle medfølger. H. 75 B. 58 D. 29 cm.

Varenr. 48804

25 Oktober 2017 20:15

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms