47861. Bronzefigur

Ung nøgen kvinde blæser i horn. Horn i højre hånd mangler. På plint af sortbroget marmor.
H: 27 cm. Sign.

Varenr. 47861

1 November 2017 20:17

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 500 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18386500 DKK2017-10-31 15:59
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms