47861. Bronzefigur

Ung nøgen kvinde blæser i horn. Horn i højre hånd mangler. På plint af sortbroget marmor.
H: 27 cm. Sign.

Varenr 47861

1 November 2017 20:17

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 500 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18386500 DKK2017-10-31 15:59
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms