48458. J. Haas: "Prospekt af Gaunöe Gaard"

Kobberstik. Tryksign. J. Haas 1767. 20,5 x 32 cm, beskåret.

Varenr. 48458

1 November 2017 20:24

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms