48346. Maleri: Interiør fra kunstnerens hjem

Olie på lærred, 66 x 76 cm, sign. Carl J. G. 1932

Varenr. 48346

1 November 2017 20:25

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms