48402. Jens Ch. Bennedsen: Skovparti med åløb

Olie på lærred, 70 x 100 cm, sign. J. Ch. Bennedsen 1942

Varenr. 48402

1 November 2017 20:28

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 800 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

9595800 DKK2017-11-01 18:24
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms