48402. Jens Ch. Bennedsen: Skovparti med åløb

Olie på lærred, 70 x 100 cm, sign. J. Ch. Bennedsen 1942

Varenr 48402

1 November 2017 20:28

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 800 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

9595800 DKK2017-11-01 18:24
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms