46316. Thorald Brendstrup (1812-1883): Landskab

Olie på pap, 14,5 x 22,5 cm. Sign. bagside Th. Brendstrup

Varenr. 46316

1 November 2017 20:30

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms