46314. Ubekendt kunstner: Københavnerparti - til højre Helligåndskirken

Akvarel, 23,5 x 33 cm. Sign. JLP Kbhv. 1900

Varenr 46314

1 November 2017 20:30

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 250 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 500 DKK

25350250 DKK2017-10-31 21:17
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms