46314. Ubekendt kunstner: Københavnerparti - til højre Helligåndskirken

Akvarel, 23,5 x 33 cm. Sign. JLP Kbhv. 1900

Varenr. 46314

1 November 2017 20:30

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 250 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 500 DKK

25350250 DKK2017-10-31 21:17
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms