46811. Ubekendt kunstner: Lodsbåden på vej ud - i baggrunden hjuldamper

Olie på lærred, 34 x 47 cm. Utydeligt sign. 1891

Varenr. 46811

1 November 2017 20:34

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms