48803. Ludvig Find (1869-1945): Portræt af en dreng

Olie på malepap. Signeret Find 27. 36 x 31 cm

Varenr. 48803

1 November 2017 20:35

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms