48950. Nanna Ditzel: Sølvring

Kraftig ring af sterling sølv, Georg Jensen, des. nr. 91. Ringstr. 53.

Brugsspor i form af overfladiske ridser

Varenr. 48950

1 November 2017 20:40

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 900 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

HAT900 DKK2017-11-01 20:21
12649850 DKK2017-11-01 20:04
18622800 DKK2017-10-31 11:32
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms