48827. Emaljerede og forgyldte kaffeskeer (9)

Forgyldt sterling sølv med hvid emalje. Tre skeer i æsken mangler. L. 9,3 cm

Varenr. 48827

1 November 2017 21:15

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms