44640. Kurt Trampedach (1943-2013): Gående mand. Selvportræt

Litografi. Sign. Kurt Trampedach 77 og nummereret 23/150. Lysmål 115 x 89

Varenr. 44640

1 November 2017 19:42

Vurdering 6000-8000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms