48558. Ubekendt kunstner: Komposition (2)

Olie på pap. Monterede i svæverammer, rammemål 38 x 35 cm. Sign. utydeligt

Varenr. 48558

1 November 2017 19:43

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms