47923. Eugenius Carmi (1920-2016): Komposition

Litografi, rammemål 82 x 82 cm. Sign. Carmi -74, 55/100

Varenr 47923

1 November 2017 19:44

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 350 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25352350 DKK2017-11-01 07:45
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms