47923. Eugenius Carmi (1920-2016): Komposition

Litografi, rammemål 82 x 82 cm. Sign. Carmi -74, 55/100

Varenr. 47923

1 November 2017 19:44

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 350 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

25352350 DKK2017-11-01 07:45
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms