46664. Ole Kortzau (1939- ): Litografier (2)

Møen (52/259) og Min Bænk (100/260), begge 84 x 59 cm og sign. Ole Kortzau,

Varenr. 46664

1 November 2017 19:45

Vurdering 500 DKK

25352275 DKK2017-11-01 09:44
SP250 DKK2017-10-29 16:55
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms