47802. Jens Peter Helge Hansen (f. 1943):Komposition med fugl og dyr

Litografi, rammemål 57 x 66,5 cm. Sign. JPHH86 642/1200

Varenr. 47802

1 November 2017 19:46

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 400 DKK

19267200 DKK2017-11-01 12:42
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms