48208. Tom Krøjer (1942-2015): Litografi

Komposition med blomster og blade. Sign. krøjer-94.
Rammemål: 74 x 57 cm.

Varenr. 48208

1 November 2017 19:47

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms