48209. Tom Krøjer (1942-2015): Litografi

Komposition med blomster og blade. Sign. Krøjer-94. Rammemål: 63 x 44 cm.

Varenr. 48209

1 November 2017 19:47

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms