48446. Manglebrædt, skætter, vævespjæld mv (10)

Udskåret og bemalet træ. 19. årh.

Varenr. 48446

1 November 2017 19:49

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.800 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

242521.800 DKK2017-11-01 17:10
250031.700 DKK2017-11-01 08:06
126491.200 DKK2017-10-30 15:35
BO4200361.000 DKK2017-10-30 12:14
X3ETNC850 DKK2017-10-26 09:33
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms