48446. Manglebrædt, skætter, vævespjæld mv (10)

Udskåret og bemalet træ. 19. årh.

Varenr 48446

1 November 2017 19:49

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 1.800 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

242521.800 DKK2017-11-01 17:10
250031.700 DKK2017-11-01 08:06
126491.200 DKK2017-10-30 15:35
BO4200361.000 DKK2017-10-30 12:14
X3ETNC850 DKK2017-10-26 09:33
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms