48447. Bismervægte mm (5)

Tre bismervægte af træ og jern, udskårne,samt to trisser af træ. 19. årh.

Varenr. 48447

1 November 2017 19:50

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms