48452. Dejfad, brødkasse og trækasse. 18./19. årh.

Eg, brødkassen af bemalet fyr. Trækasse med udskåret håndtag. Dejfad længde 53 cm, kassen 29 x 20 x 20 cm

Varenr. 48452

1 November 2017 19:51

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.100 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

105021.100 DKK2017-11-01 18:00
BIRKERD1.000 DKK2017-11-01 19:49
21390900 DKK2017-11-01 19:48
20546650 DKK2017-10-28 19:38
X3ETNC600 DKK2017-10-26 09:35
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms