48456. Melske, tragt og diverse skeer (8)

Alle skåret af træ. 18./19. årh.

Varenr. 48456

1 November 2017 19:50

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 900 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

10502900 DKK2017-11-01 18:01
X3ETNC850 DKK2017-11-01 17:38
25120700 DKK2017-11-01 13:06
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms