48911. Klapbord, empireform

Mahogni med intarsia i lyst træ på skuffer og ben i form af ranker og svaner. 19. årh.
B. 73, L. 94/138, H. 76 cm

Alm. brugsslitage, plade plettet

Varenr. 48911

1 November 2017 19:52

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms