48461. Banketræ, valkebrædt mm.

Udskåret træ. 19. årh. Største mål 74 x 21 cm

Varenr. 48461

1 November 2017 19:53

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

126491.400 DKK2017-11-01 19:47
105021.300 DKK2017-11-01 18:06
X3ETNC850 DKK2017-11-01 17:40
KITKAT700 DKK2017-11-01 15:23
BO420036400 DKK2017-10-26 09:01
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms