48461. Banketræ, valkebrædt mm.

Udskåret træ. 19. årh. Største mål 74 x 21 cm

Varenr 48461

1 November 2017 19:53

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 1.400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

126491.400 DKK2017-11-01 19:47
105021.300 DKK2017-11-01 18:06
X3ETNC850 DKK2017-11-01 17:40
KITKAT700 DKK2017-11-01 15:23
BO420036400 DKK2017-10-26 09:01
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms