48461. Banketræ, valkebrædt mm.

Udskåret træ. 19. årh. Største mål 74 x 21 cm

Varenr 48461

1 November 2017 19:53

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 1.400 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

126491.400 DKK2017-11-01 19:47
105021.300 DKK2017-11-01 18:06
X3ETNC850 DKK2017-11-01 17:40
KITKAT700 DKK2017-11-01 15:23
BO420036400 DKK2017-10-26 09:01
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms