48462. To skæringer samt udskåret ske (3)

Udskåret og delvis malet træ. 19. årh. Største skæring 72 x 18 cm

Varenr 48462

1 November 2017 19:53

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 650 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19379650 DKK2017-11-01 19:49
10502600 DKK2017-11-01 18:07
X3ETNC600 DKK2017-11-01 19:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms