48462. To skæringer samt udskåret ske (3)

Udskåret og delvis malet træ. 19. årh. Største skæring 72 x 18 cm

Varenr 48462

1 November 2017 19:53

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 650 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

19379650 DKK2017-11-01 19:49
10502600 DKK2017-11-01 18:07
X3ETNC600 DKK2017-11-01 19:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms