48765. Piedestal, forgyldt

Udskåret og forgyldt stel, fødder som dyrepoter, plader af gråbroget marmor. 26 x 26 cm, højde 70cm

Varenr. 48765

8 November 2017 20:10

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 600 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

18612600 DKK2017-11-08 19:12
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms