48804. Almue tobaksskab 18 årh.

Profileret top, front med dør bag hvilken rum, skuffe forneden, grøn og rød bemalet, dateret 1837 på døren, nøgle medfølger. H. 75 B. 58 D. 29 cm.

Varenr. 48804

8 November 2017 20:16

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

24633500 DKK2017-11-07 18:25
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms