46906. Monogramist: Kystparti med joller og sejlskibe - Nordsjælland

Olie på lærred, 24 x 31,5 cm. Sign. M.R. 87

Varenr. 46906

8 November 2017 20:35

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms