47138. S.L. Lange: Hvedholm i Egnen af Faaborg i Fyen

Håndkoloreret kobberstik. Tryksigneret "S.L. Lange p. et f. 1803"
Bladmål (beskåret) 30 x 37 cm

Papir gulnet

Varenr 47138

8 November 2017 20:36

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 375 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

X3ETNC375 DKK2017-11-08 17:28
9595350 DKK2017-11-01 18:03
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms