47138. S.L. Lange: Hvedholm i Egnen af Faaborg i Fyen

Håndkoloreret kobberstik. Tryksigneret "S.L. Lange p. et f. 1803"
Bladmål (beskåret) 30 x 37 cm

Papir gulnet

Varenr. 47138

8 November 2017 20:36

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 375 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

X3ETNC375 DKK2017-11-08 17:28
9595350 DKK2017-11-01 18:03
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms