47227. Ernst Meyer: Kone og børn i en døråbning, Rom

Signeret E. Meyer Rom 1856 og på bagsiden Rom. Ernst Meyer 1856. Olie på lærred. 22 x 26 cm

Varenr 47227

8 November 2017 20:37

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.700 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

21141.700 DKK2017-11-08 19:47
3401.600 DKK2017-11-07 14:12
170201.200 DKK2017-11-02 00:28
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms