45087. Ubekendt kunstner: Windsor and Eaton

Tusch/akvarel, rammemål 35 x 46 cm. Sign. J. F.

Varenr. 45087

8 November 2017 20:38

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms