48802. Ludvig Find (1869-1945): Læsende pige

Olie på plade. Sign. Find 25. 35 x 39 cm

Varenr. 48802

8 November 2017 20:39

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

241.000 DKK2017-11-04 17:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms