48802. Ludvig Find (1869-1945): Læsende pige

Olie på plade. Sign. Find 25. 35 x 39 cm

Varenr. 48802

8 November 2017 20:39

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

241.000 DKK2017-11-04 17:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms