48006. Ubekendt kunstner: Haveparti

Olie på lærred, 36 x 45 cm. Sign. CI 45

Varenr. 48006

8 November 2017 20:41

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms