47698. Walter Hugh Paton (1828-1895): "In the Deer Forest of Mamore"

Akvarel, 36 x 68 cm. Sign. Walter H. Paton R.S.A. 1878

Varenr. 47698

8 November 2017 20:44

Vurdering 2400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms