47795. Harald Pryn: Vinterdag i Hareskoven ved syvstjernen

Sign. Harald Pryn. Olie på lærred. 33 x 42 cm

Trænger til rens

Varenr. 47795

8 November 2017 20:44

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 800 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

14919800 DKK2017-11-08 17:42
23567800 DKK2017-11-08 19:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms