47795. Harald Pryn: Vinterdag i Hareskoven ved syvstjernen

Sign. Harald Pryn. Olie på lærred. 33 x 42 cm

Trænger til rens

Varenr 47795

8 November 2017 20:44

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 800 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

14919800 DKK2017-11-08 17:42
23567800 DKK2017-11-08 19:56
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms