48118. E. Wendelboe Jensen: Studie af en måge

Akvarel. Lysmål 47 x 63 cm. Sign. monogram og E Wendelboe Jensen 207.26 Chr.ø

Varenr. 48118

8 November 2017 20:45

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms