49004. Bente Merrild (1943-): Madonna

Olie på lærred, 140 x 170 cm. Sign. bagside Bente Merrild 1990

Varenr. 49004

8 November 2017 19:48

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 2.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3402.000 DKK2017-11-07 14:06
205621.900 DKK2017-11-08 16:00
 1.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms