49034. Eugenij Klenø (1921-2005): Personer i landskab

Olie på lærred. 91 x 100 cm. Sign. Klenø

Varenr. 49034

8 November 2017 19:48

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 2.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

227352.400 DKK2017-11-08 10:03
3402.200 DKK2017-11-07 14:06
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms