49034. Eugenij Klenø (1921-2005): Personer i landskab

Olie på lærred. 91 x 100 cm. Sign. Klenø

Varenr. 49034

8 November 2017 19:48

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 2.400 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

227352.400 DKK2017-11-08 10:03
3402.200 DKK2017-11-07 14:06
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms