49035. Eugenij Klenø (1921-2005): Personer i landskab

Olie på lærred. 91 x 100 cm. Sign. Klenø

Varenr. 49035

8 November 2017 19:49

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK 3.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

227353.400 DKK2017-11-08 16:01
183683.200 DKK2017-11-08 12:16
3402.200 DKK2017-11-07 14:07
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms