49035. Eugenij Klenø (1921-2005): Personer i landskab

Olie på lærred. 91 x 100 cm. Sign. Klenø

Varenr 49035

8 November 2017 19:49

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 3.400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

227353.400 DKK2017-11-08 16:01
183683.200 DKK2017-11-08 12:16
3402.200 DKK2017-11-07 14:07
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms