47853. Preben Siiger (1919-1995): Selvportræt

Olie på lærred. Sign. Siiger. 35 x 33 cm

Varenr. 47853

8 November 2017 19:49

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms