45410. Ubekendt kunstner: Komposition

Litografi, rammemål 57 x 53 cm. Sign. 120/200

Varenr. 45410

8 November 2017 19:50

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms