48963. Ib Spang Olsen (1921-2012): Kvindefigur

Litografi i farver, sign. Ib Spang Olsen 231/325.
Lysmål 64 x 44 cm

Varenr 48963

8 November 2017 19:51

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK 450 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24264450 DKK2017-11-08 17:51
BANG01425 DKK2017-11-08 14:33
22070400 DKK2017-11-05 17:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms