48963. Ib Spang Olsen (1921-2012): Kvindefigur

Litografi i farver, sign. Ib Spang Olsen 231/325.
Lysmål 64 x 44 cm

Varenr. 48963

8 November 2017 19:51

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 450 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24264450 DKK2017-11-08 17:51
BANG01425 DKK2017-11-08 14:33
22070400 DKK2017-11-05 17:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms