49002. Jens Kromann (1936-): Bybillede 1980

Olie på lærred, 78 x 62 cm. Sign. bagside Jens Kromann

Varenr. 49002

8 November 2017 19:51

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 300 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 600 DKK

4165300 DKK2017-11-01 12:53
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms