49003. Jørgen Larsen (1946-): Landskab

Olie på lærred, 89 x 117 cm. Sign. Jørgen Larsen

Varenr 49003

8 November 2017 19:51

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 800 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

17483800 DKK2017-11-02 13:04
4165750 DKK2017-11-01 14:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms