48735. Georg Glud (1901-1972): "Hestene vandes"

Akvarel. Usign. 87 x 68 cm.

Gave fra kunstneren til sælger

Varenr. 48735

8 November 2017 19:52

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms