47999. Lis Burchardt: Komposition

Olie på lærred, 46 x 38 cm. Sign. LB -78

Varenr. 47999

8 November 2017 19:53

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 500 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 500 DKK

MANEE500 DKK2017-11-08 18:18
17483475 DKK2017-11-02 13:03
 250 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms